به گزارش خبرگزاری آنا ، دکترعلیرضا لادن‌مقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول به همراه علیرضاابراهیمی‌فرد مشاور رئیس واحد علی آبادکتول با محمدرضا صالح‌آلوستانی مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دیدارکردند .

دکتر لادن‌مقدم ضمن تبریک انتصاب محمدرضا صالح‌آلوستانی و با اشاره به این که دانشگاه و آموزش و پرورش دو ارگان مهم در توسعه فرهنگی و تربیتی جامعه محسوب می‌شوند گفت :‌ با تعامل خوبی که بین آموزش و پرورش و دانشگاه وجود دارد در زمینه توسعه علمی ، تحقیقاتی و فرهنگی شهرستان می توان گام‌های مؤثری برداشت.

وی خاطرنشان کرد : همه ما باید دلسوزانه و متعهد برای عبور از مشکلات اهدافمان را پیش برده و اجازه ندهیم این دانشگاه که به عنوان ثروت بزرگی برای این شهرستان به شمار می‌رود ، تضعیف شود .

در ادامه محمد رضاصالح‌آلوستانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان با تقدیر و تشکر از رئیس واحد علی آبادکتول ، با بیان این مطلب که دکترعلیرضا لادن‌مقدم عضو خیرین مدرسه ساز شهرستان می باشد و زحمات ارزنده‌ای در این زمینه ارائه نموده است، اظهار داشت : ما معلمان که در توسعه فرهنگ شهرستان دخیل هستیم باید نسبت به دانشگاه نیز تعصب داشته باشیم .

صالح‌آلوستانی اضافه کرد : دستآوردها و امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی باید به خانواده‌ها اطلاع‌رسانی شود تا اهمیت وجود دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان به مردم بیشتر شناسانده شود ، هر چند تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است و همکاری های بسیاری در این زمینه مانند دیدار دانش آموزان از امکانات و تجهیزات واحد و دیگر برنامه ها، بین دانشگاه و آموزش و پرورش صورت پذیرفته است .

ابراهیمی‌فردمشاور رئیس واحد نیز ضمن تشکر از همکاری‌های آموزش و پرورش با دانشگاه و مدارس سما این دانشگاه به بیان دیدگاه‌های خود در زمینه خدمات دانشگاه در زمینه‌های مختلف پرداخت و گفت : دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد عام‌المنفعه بوده و خدمات آن به کل جامعه بر می‌گردد ؛ بنابراین با توجه به امکانات وسیع و کامل این دانشگاه می‌توانیم همکاری‌های خوبی داشته باشیم .